Bukmacher Betclic

Logo Betclic

Firma Betclic już od wielu lat stanowi znaną markę w świecie zakładów sportowych. Nic więc dziwnego, że gracze z radością przyjęli informację o wkroczeniu bukmachera Betclic na polski rynek. W 2018 roku firma uzyskała stosowną licencję od Ministerstwa Finansów. Tym samym Betclic dołączył do grona legalnych bukmacherów w Polsce. Oczywiście Betclic od zawsze działał jako bukmacher internetowy. Dlatego firma nawet nie próbowała uzyskać licencji na prowadzenie punktów stacjonarnych. Ma to jednak swoje zalety. Wszystkie niezbędne informacje i funkcje można bowiem znaleźć na stronie internetowej tego bukmachera.

Co znajdziemy w ofercie bukmachera Betclic?

Renoma bukmachera o międzynarodowym uznaniu nie bierze się znikąd. Firma Betclic stale udoskonala swoją ofertę i dostosowuje ją do zmieniających się realiów w branży zakładów sportowych. To z kolei sprawia, że popularność tego bukmachera nieustannie rośnie! Na stronie internetowej Betclic można odnaleźć:

  • zakłady sportowe przedmeczowe (m.in.: piłka nożna, koszykówka, tenis);
  • ofertę zakładów live (relacje obejmują większość dostępnych zdarzeń);
  • zakłady specjalne (dotyczące różnych wydarzeń ze świata).

Oczywiście podstawowa oferta Betclic obejmuje w zasadzie wszystkie popularne rozgrywki. Jednak równie interesująco wygląda asortyment zdarzeń dodatkowych. Tutaj bukmacher puścił wodze fantazji, dzięki czemu gracze mogą obstawiać naprawdę nietypowe zdarzenia. Dotyczy to zarówno niszowych sportów (np. żeglarstwa, szachów), jak i wydarzeń ze świata (np. wybór następnego papieża).

Bonusy Betclic

Zdobywanie nowych gracz jest ważne nawet dla firm, które uchodzą za znane i renomowane marki. Dlatego legalny bukmacher Betclic oferuje nowym graczom ciekawą promocję startową. Obejmuje ona zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 550 złotych. Aby go otrzymać, wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny podczas rejestracji. Zakład bez ryzyka ma jedną kluczową zaletę – wyniki Betclilc nie mają przy nim tak dużego znaczenia. Jeżeli nawet gracz przegra swój zakład, otrzyma zwrot pełnej stawki. Co więcej, wysokość tego bonusu sprawia, że cashback Betclic to najbardziej opłacalna promocja na rynku! Tymczasem stali klienci bukmachera mogą liczyć na inne bonusy:

  • MULTI+ zapewnia wyższe wygrane przy kuponach akumulowanych;
  • BOOST gwarantuje wyższe kursy na najciekawsze zdarzenia;
  • STREFA VIP to specjalna promocja dla najbardziej aktywnych graczy.

Wyniki Betclic

Dla wszystkich graczy wyniki Betclic są szczególnie istotne. Od nich zależy bowiem to, czy zawarty zakład będzie wygrany. Niestety, na ten moment bukmacher nie wprowadził do swojej oferty sekcji Wyniki Betclic. Oczywiście gracze mogą sprawdzać stan danego meczu poprzez śledzenie relacji live. Jednak wprowadzenie zestawienia Wyniki Betclic byłoby dużo lepszym posunięciem ze strony bukmachera. Na szczęście gracze mogą skorzystać z innego rozwiązania! Serwis wyniki.tv to kompleksowa baza danych dotycząca rozgrywek sportowych. Można w niej znaleźć rezultaty zarówno tych największych, jak i bardziej niszowych spotkań. Jeżeli więc ktoś chciałby sprawdzić wyniki Betclic, serwis wyniki.tv zapewni mu taką możliwość!