Bukmacher Betfan

Logo Betfan

Pomimo tego, że legalny bukmacher BETFAN działa w Polsce od dość niedawna, wielu graczy zna już tę markę. Oczywiście wszystko za sprawą Mariusza Pudzianowskiego, który pełni funkcję ambasadora nowej firmy. Znany strongman jest bardzo ważną postacią dla bukmachera, gdyż nawet oferta promocyjna w BETFAN nosi nazwę „Pakiet Pudziana”. Przemyślana strategia marketingowa sprawiła, że wielu nowych graczy zarejestrowało swoje konta w firmie BETFAN. Tym samym bukmacher może w krótkim czasie zdobyć naprawdę wysoką pozycję na polskim rynku zakładów sportowych.

Co znajdziemy w ofercie bukmachera BETFAN?

Współczesny rynek bukmacherski stał się bardzo rozbudowany. Dlatego żadna firma nie może sobie pozwolić na to, aby jej oferta odbiegała od ogólnie przyjętych standardów. Legalny bukmacher BETFAN od początku stawia więc na bogatą ofertę dostępnych zakładów. Jej fundamentem są oczywiście popularne sporty: piłka nożna, tenis ziemny oraz koszykówka. Niemniej w asortymencie bukmachera można również odnaleźć zakłady dotyczące znacznie mniej popularnych dyscyplin:

  • szachy;
  • krykiet;
  • rugby;
  • pesäpallo;
  • futbol australijski.

Uwagę warto zwrócić również na tzw. zakłady specjalne. Pod tym względem oferta bukmachera BETFAN jest naprawdę szeroka. Gracze mogą bowiem obstawiać zarówno wydarzenia dotyczące światowej polityki lub ekonomii, jak i codzienne zdarzenia (np. prognozę pogody). Wyniki BETFAN są przez to bardzo ekscytujące, a samo obstawianie nabiera dodatkowych rumieńców!

Bonusy BETFAN

Flagową promocją firmy BETFAN jest wspomniany już „Pakiet Pudziana”. W ramach tej akcji gracze może zgarnąć nawet trzy bonusy od trzech pierwszych wpłat. Każdy bonus zawiera w sobie mnożnik do wygranej, który uaktywnia się po zrealizowaniu obrotu bonusem. To z kolei oznacza, że finalnie gracz ma szansę na zgarnięcie naprawdę dużych pieniędzy. Jeżeli zaś chodzi o inne promocje, legalny bukmacher BETFAN oferuje swoim klientom między innymi:

  • grę bez podatku (dla kuponów spełniających określone warunki);
  • MATCHDAY BOOST (wyższe kursy na zdarzenia dnia);
  • Happy Hours (wyższe wygrane za zawarcie kuponu w danym przedziale czasowym).

Wyniki BETFAN

Jak można sprawdzić wyniki BETFAN? Niestety, nie jest to takie proste. Obecnie na platformie bukmachera nie ma żadnego zestawienia, które zawierałoby podsumowanie zdarzeń z danego dnia. Tym samym wszyscy klienci muszą sprawdzać wyniki BETFAN na własną rękę. Na szczęście tutaj z pomocą przychodzi serwis wyniki.tv. Jest to strona internetowa zawierająca kompleksową tabelę z rezultatami poszczególnych rozgrywek sportowych. Dzięki niej można łatwo sprawdzić wyniki BETFAN. Co istotne, platforma wyniki.tv posiada bardzo przyjemny i intuicyjny interfejs. Toteż każdy gracz łatwo odnajdzie na stronie interesujące go informacje. Ponadto publikowane zestawienia są dostępne dla wszystkich zainteresowanych osób. Ze strony mogą zatem korzystać nie tylko gracze BETFAN, ale wszyscy pasjonaci obstawiania. To wszystko powoduje, że serwis wyniki.tv jest godny polecenia!