Bukmacher Etoto

Logo Etoto

Niewiele osób wie o tym, że legalny bukmacher eTOTO działa w Polsce już od 2010 roku. Jednak dopiero w ciągu kilku minionych lat zarząd firmy całkowicie zmienił prowadzoną wcześniej strategię marketingową. Od tej pory firma eTOTO jest promowana przez komentatorów sportowych oraz inne osobistości związane ze światem sportu. Takie działania przyniosły spodziewany efekt, ponieważ wyniki eTOTO znacząco się poprawiły. Co więcej, bukmacher zagościł w świadomości wielu graczy, co dobrze rokuje na przyszłość!

Co znajdziemy w ofercie bukmachera eTOTO?

Zmiana strategii marketingowej szła w parze z rozszerzeniem dostępnej gamy zakładów. Dzięki temu bukmacher eTOTO skutecznie zwiększył atrakcyjność swojej oferty. Aktualnie gracze mogą obstawiać zakłady dotyczące wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Co więcej, oferta firmy eTOTO obejmuje również mało znane rozgrywki, takie jak:

  • unihokej;
  • hurling;
  • futbol gaelicki.

Nowością na stronie bukmachera są także sporty wirtualne. Ich obecność sprawia, że gracze mogą odpocząć od standardowego typowania i spróbować swoich sił w innej konkurencji.

Bonusy eTOTO

Firma eTOTO jest obecnie jedynym legalnym bukmacherem, który wprowadził do swojej oferty bonus powitalny w wymiarze 200%. Dzięki temu gracze mogą liczyć nie tylko na podwojenie, ale wręcz na potrojenie pierwszego wpłaconego depozytu. Niestety, maksymalna wysokość tej promocji wynosi tylko 200 złotych, co stanowi jedyną wadę oferty powitalnej. Na pocieszenie można jednak dodać, że najbardziej opłacalna promocja w eTOTO jest kierowana do stałych graczy. Mowa oczywiście o programie lojalnościowym eTOTOMANIA, który umożliwia graczom zdobywanie dodatkowych nagród za typowanie spotkań. W puli nagród widnieją między innymi freebety oraz bonusy od wpłaty!

Wyniki eTOTO

Od pewnego czasu na platformie bukmachera można znaleźć bardzo przydatne zestawienie ze statystykami. Trafiają do niego wszystkie wyniki eTOTO, dzięki czemu gracze mogą szybko sprawdzić rezultat obstawionego meczu. Co istotne, takie zestawienie jest publikowane przy wykorzystaniu dodatkowej wizualizacji statystyk. Jest to drobnostka, ale jej obecność powoduje, że dana strona wygląda naprawdę znakomicie. Pod wieloma względami zestawienie zawierające wyniki eTOTO przewyższa podobne tabelki, które są prowadzone przez innych bukmacherów. Oczywiście zapewnia to duże korzyści graczom korzystającym z usług tej firmy. Warto jednak pamiętać, że statystyki rozgrywanych spotkań można znaleźć również na innych portalach. Doskonałym tego przykładem jest serwis wyniki.tv. Dlaczego ta strona zasługuje na polecenie? Wynika to z kilku powodów:

  1. Na stronie wyniki.tv pojawiają się liczne relacje na żywo, co umożliwia graczom śledzenie przebiegu wybranego spotkania.
  2. Niektóre relacje są dodatkowo prowadzone wraz z komentarzem tekstowym.
  3. Wszystkie wyniki publikowane w serwisie są ułożone w porządku chronologicznym, dzięki czemu można łatwiej odnaleźć dany rezultat.

Szybkie aktualizacje oraz błyskawiczny przepływ danych sprawiają, że serwis wyniki.tv może konkurować z zestawieniem obejmującym wyniki eTOTO!