Bukmacher Ewinner

Logo eWinner

Ostatnie lata są bardzo ciekawym okresem dla polskiej branży bukmacherskiej. W tym czasie kilka zagranicznych firm uzyskało od Ministerstwa Finansów specjalne zezwolenia na rozpoczęcie działalności nad Wisłą. Co ciekawe, dokładnie w tym samym czasie w Polsce pojawiła się firma eWinner. Nie jest to jednak zagraniczny bukmacher. Firma eWinner powstała przed dwoma lata i obecnie cieszy się mianem najmłodszego legalnego bukmachera z polskim kapitałem. Jej ambasadorem został sam Marcin Gortat, co z pewnością ułatwiło wypromowanie nowej marki. Najbliższe lata pokażą, czy bukmacher eWinner zdobędzie wysoką pozycję na rynku.

Co znajdziemy w ofercie bukmachera eWinner?

Na pierwszy rzut oka oferta firmy eWinner wygląda dość standardowo. Bukmacher zapewnia swoim graczom możliwość obstawiania wszystkich najpopularniejszych dyscyplin oraz kilku niszowych sportów. Jednak przy bliższym zapoznaniu się z gamą dostępnych zakładów można zauważyć, że eWinner mocno promuje żużel. Dlatego wszyscy pasjonaci tego sportu powinni koniecznie zarejestrować swoje konto u tego bukmachera! Oczywiście w ofercie eWinner można odnaleźć także hit ostatnich lat, czyli zakłady dotyczące e-sportu.

Bonusy eWinner

Aby zaistnieć na rynku, legalny bukmacher eWinner musi zdobywać nowych klientów. Dlatego firma przygotowała ciekawą ofertę powitalną, która obejmuje dwie różne promocje:

  1. Podstawowym bonusem startowym jest zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 150 złotych. Dzięki niemu gracz może od razu wypłacić wygraną z danego kuponu lub uzyskać pełen zwrot zagranej stawki.
  2. Po wykorzystaniu tej oferty gracz uzyskuje dostęp do kolejnej promocji. Tym razem jest to bonus do drugiego depozytu o maksymalnej wartości 500 złotych. Łącznie na konto nowych graczy trafia więc 650 złotych w formie środków bonusowych.

Choć wysokość bonusów startowych stoi na średnim poziomie, sama forma oferty powitalnej jest bardzo ciekawa. Co istotne, stali gracze eWinner również mogą liczyć na cykliczne akcje promocyjne. Obecnie bukmacher zapewnia im dostęp do:

  • freebetu o wartości 25 złotych (na żużel);
  • dodatkowego cashbacku na sumę 50 złotych (za e-sport);
  • promocji „Futbol Totalny” i cotygodniowych bonusów za typowanie meczów piłkarskich.

Wyniki eWinner

Co prawda, eWinner to bardzo młody bukmacher. Niemniej jego strona internetowa została zaprojektowana naprawdę dobrze. Można na niej znaleźć między innymi zestawienie obejmujące wyniki eWinner. Dlaczego jest to tak istotne? Ponieważ do tej tabelki trafiają rezultaty wszystkich spotkań, które były wcześniej dostępne w ofercie bukmachera. Tym samym wyniki eWinner są dostępne dla każdego gracza. Trudno więc nie chwalić takiego rozwiązania! Czy istnieje jednak jakaś alternatywa dla zakładki Wyniki eWinner? Oczywiście! Bardzo dobrą stroną do sprawdzania najnowszych rezultatów jest również serwis wyniki.tv. Tutaj wszelkie informacje są publikowane w oddzielnych zestawieniach, dzięki czemu nawigacja po stronie nie stanowi problemu. Jeżeli więc ktoś nie chce korzystać z zestawienia Wyniki eWinner, można polecić mu platformę wyniki.tv!