Bukmacher Pzbuk

Logo Pzbuk

Pod koniec czerwca w 2018 roku na polskim rynku bukmacherskim pojawiła się firma PZBUK. Co istotne, nowy bukmacher uzyskał zezwolenie wyłącznie na oferowanie zakładów sportowych przez internet. Oznacza to, że firma PZBUK w najbliższej przyszłości nie planuje otwierania własnych punktów stacjonarnych. W zamian za to bukmacher oferuje bardzo funkcjonalną stronę internetową. Na tej platformie można znaleźć wszystkie niezbędne informacje oraz wyniki PZBUK. Jeżeli nawet gracze będą mieli jakieś pytania lub wątpliwości, bukmacher zapewnia im dostęp do obsługi klienta!

Co znajdziemy w ofercie bukmachera PZBUK?

Po wejściu na stronę internetową PZBUK można od razu zauważyć, że bukmacher podzielił swoją ofertę na trzy główne kategorie. Każda z nich stanowi ważne ogniwo działalności tej firmy. Są to odpowiednio:

  1. Zakłady przedmeczowe – w tej kategorii można znaleźć wszystkie najpopularniejsze sporty, takie jak: piłka nożna, koszykówka, tenis ziemny, siatkówka itd.
  2. Zakłady na żywo – oferta zakładów live w PZBUK jest naprawdę rozbudowana, dzięki czemu gracze mogą obstawiać nawet te mniej popularne wydarzenia.
  3. Wirtualne sporty – elektroniczne symulacje rozgrywek sportowych robią furorę we współczesnej branży bukmacherskiej. Dlatego na platformie PZBUK można zawierać zakłady dotyczące wirtualnej rywalizacji.

Co ciekawe, firma PZBUK posiada naprawdę imponujący asortyment zakładów dotyczących niszowych sportów. Można w nim odnaleźć między innymi typy na: futbol australijski, unihokej, rugby lub hurling. Jest więc to idealna oferta dla wszystkich osób, które preferują obstawianie bardziej niszowych wydarzeń. Oczywiście wyniki PZBUK umożliwiają szybkie sprawdzenie rezultatu takich zawodów!

Bonusy PZBUK

Na ten moment bukmacher PZBUK oferuje nowym graczom bonus cashback o wartości 200 złotych. Niektórzy mogą być nieco rozczarowani taką promocją, jednak ma ona swoje zalety! Najważniejszą z nich jest fakt, że bonus zachowuje swoją ważność do momentu przegrania zakładu. Takie warunki są dużym ułatwieniem dla graczy, ponieważ z reguły cashback dotyczy tylko jednego kuponu! Jeżeli zaś chodzi o promocje dla stałych klientów, tutaj oferta bukmachera wypada znacznie lepiej. PZBUK oferuje graczom następujące bonusy:

  • KOMBODOŁADOWANIE – dodatkowy bonus za obstawianie kuponów akumulowanych z piłki nożnej.
  • KOMBORAKIETA – analogiczny bonus dotyczący tenisa ziemnego.
  • SKLEP GRACZA – forma programu lojalnościowego, który umożliwia graczom zgarnięcie dodatkowych nagród za obstawianie spotkań.

Wyniki PZBUK

Co prawda, na stronie internetowej bukmachera można znaleźć zakładkę PZBUK wyniki na żywo. Trzeba jednak podkreślić, że nie jest to algorytm prowadzony przez bukmachera. Firma PZBUK korzysta bowiem z zewnętrznego serwisu. To z kolei stanowi utrudnienie dla graczy, którzy szukają wyniku konkretnych rozgrywek. Dlatego warto polecić im stronę wyniki.tv. Jest to wręcz idealna alternatywa dla zakładki Wyniki PZBUK. Za pomocą tego serwisu można szybko znaleźć rezultat wybranego spotkania. Strona wyniki.tv jest ogólnodostępna i łatwa w nawigacji. Toteż bez wątpienia zasługuje ona na uwagę!