Bukmacher STS

Logo STS

Na ten moment miano największego bukmachera w Polsce należy się firmie STS. Oczywiście zdobycie takiego tytułu to tylko jedna strona medalu. Równie istotną kwestią jest bowiem jego utrzymanie. Dlatego legalny bukmacher STS stale zawiera nowe umowy sponsorskie i dba o swój wizerunek. Jednocześnie firma wprowadza do swojej oferty cykliczne zmiany. Dzięki temu klienci STS mają pewność, że bukmacher zapewni im dostęp do wszystkich nowości.

Co znajdziemy w ofercie bukmachera STS?

Pod względem dostępnej oferty firma STS gwarantuje najwyższe rynkowe standardy. Dotyczy to zarówno zakładów przedmeczowych, jak i zdarzeń relacjonowanych na żywo. Co więcej, miłośnicy  obstawiania niszowych dyscyplin będą mogli naprawdę dobrze się bawić na platformie STS! Bukmacher dba bowiem o to, aby w jego ofercie pojawiały się dość nietypowe zakłady.  Dotyczą one między innymi:

  • wyścigów psów i koni;
  • krykieta;
  • wyścigów typu NASCAR.

Zakłady sportowe to jednak nie wszystko. W ofercie STS widnieją także wydarzenia dotyczące polityki i e-sportu. Jakby tego było mało, bukmacher zapewnia swoim klientom możliwość korzystania z wirtualnych symulacji sportów. Odmianą takiej funkcji są również Bet Games, czyli symulacje gier karcianych.

Bonusy STS

Znakomite wyniki STS wynikają również z atrakcyjnej oferty startowej, która zachęca nowych graczy do założenia konta u tego bukmachera. Promocja powitalna obejmuje trzy rodzaje bonusów: zakład bez ryzyka do 100 zł, bonus od depozytu do 600 złotych oraz dodatkowy bonus za zadania do 60 złotych. Dzięki tym środkom nowi gracze mogą dużo łatwiej wejść w świat obstawiania. Jeżeli zaś chodzi o stałych graczy, legalny bukmacher STS gwarantuje im dostęp do innych bonusów.

Wyniki STS

Na duże uznanie zasługuje również sekcja o nazwie Wyniki STS. Ta podstrona obejmuje szczegółowe rezultaty wszystkich zdarzeń, które były dostępne w ofercie bukmachera. Gdy tylko dane spotkanie się zakończy, jego rezultat od razu trafia do tabelki. Co więcej, zestawienie Wyniki STS obejmuje nie tylko sam rezultat, ale również wszystkie poboczne kwestie. To z kolei umożliwia graczom zapoznanie się ze szczegółowymi statystykami danego meczu. Szczegółowa analiza danych przyda się wszystkim, którzy chcą obstawić zakłady prematch lub zakłady live. Warto również zwrócić uwagę na jeszcze jedną funkcję, czyli sekcję „Poprawne Typy”. Taka rubryka zawiera informację o tym, jaki typ związany z danym meczem okazał się wygrany. Dla graczy jest więc to najlepszy sposób na sprawdzenie konkretnego wydarzenia. Pod tym względem bukmacher STS wypada znakomicie na tle rynkowej konkurencji, ponieważ gracze mogą łatwo uzyskać dostęp do najważniejszych rezultatów. Jeżeli jednak ktoś nie chce lub nie może korzystać z podstrony Wyniki STS, warto polecić mu serwis wyniki.tv. Na tej platformie można znaleźć równie obszerne zestawienia z rezultatami poszczególnych spotkań. Dlatego jest to z pewnością ciekawa alternatywa dla tabelki prowadzonej przez bukmachera. Warto więc o niej pamiętać!