Bukmacher Superbet

Logo Superbet

Bukmacher Superbet już od ponad 10 lat prowadzi działalność w zakresie obsługi zakładów sportowych. Jest to rumuńska firma, dlatego przez pierwsze lata funkcjonowania z usług Superbet mogli korzystać jedynie obywatele Rumunii. Jednak sukces odniesiony na tamtejszym rynku zachęcił włodarzy Superbet do dalszego rozwijania firmy. W efekcie rozpoczęli oni starania o uzyskanie polskiej licencji na oferowanie zakładów wzajemnych. Cała procedura zakończyła się pomyślnie, dzięki czemu Superbet stał się legalnym bukmacherem w Polsce. Ambasadorem nowej marki został Jerzy Dudek, a sam bukmacher uruchomił zarówno własną sieć punktów naziemnych, jak i platformę do typowania meczów online.

Co znajdziemy w ofercie bukmachera Superbet?

Rosnące oczekiwania graczy sprawiają, że oferty poszczególnych bukmacherów stają się coraz bardziej rozbudowane. Zarząd firmy Superbet rozumie tę zależność, dlatego rumuński bukmacher umożliwia graczom dostęp do szerokiej gamy zakładów. Obejmuje ona między innymi:

  • popularne sporty – piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka;
  • niszowe dyscypliny – rugby, lotki, futbol australijski;
  • e-sport – Counter-Strike, League Of Legends, Starcraft.

Bonusy w Superbet

Promocje bukmacherskie oraz wyniki Superbet to dwa najważniejsze aspekty dla wszystkich graczy korzystających z oferty tego bukmachera. Jeżeli chodzi o dostępne promocje, firma Superbet oferuje nowym klientom aż trzy bonusy za trzy pierwsze depozyty. Ich wysokość wynosi odpowiednio:

  1. Bonus 100% do 300 złotych za pierwszy depozyt.
  2. Bonus 100% do 200 złotych za drugą wpłatę.
  3. Bonus 100% do 100 złotych za trzeci depozyt.

Łatwo można więc obliczyć, że w ramach oferty powitalnej każdy nowy gracz ma szansę na zgarnięcie 600 złotych. Jednak nie jest to jedyna ciekawa promocja. Stali klienci firmy Superbet również mogą zgarnąć ciekawe bonusy, takie jak: Super Bonus, Zakład Specjalny, Super Live oraz Super Szansa.

Wyniki Superbet

Po zawarciu zakładu gracze z zaciekawieniem śledzą wyniki obstawionych spotkań. Jednak czasami trudno uzyskać do nich dostęp, szczególnie w przypadku niszowych zdarzeń. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj zestawienie Wyniki Superbet. Obejmuje ono zarówno rezultaty na żywo, jak i wyniki zakończonych spotkań. Jest więc to duże udogodnienie dla graczy, którzy mogą w ten sposób szybko sprawdzić stan danego meczu. Co istotne, zestawienie Wyniki Superbet ma bardzo kompleksowy charakter. Bukmacher uwzględnia w nim dane z aktualnego dnia oraz rezultaty z przeszłości. Tak więc każdy gracz łatwo odnajdzie interesujące go informacje. Jeśli jednak ktoś nie chce korzystać z zestawienia Wyniki Superbet, warto polecić mu stronę wyniki.tv. Jest to wyjątkowy serwis, w którym można znaleźć ogromną bazę danych z wynikami różnych rozgrywek sportowych. Platforma wyniki.tv jest obsługiwana przez specjalny algorytm, który zapewnia natychmiastową aktualizację publikowanych rezultatów. Dzięki temu gracze mogą mieć pewność, że wyświetlane dane są prawdziwe i aktualne. Toteż zarówno zestawienie Wyniki Superbet, jak i platforma wyniki.tv to absolutny niezbędnik dla każdego fana zakładów sportowych!