Bukmacher Totolotek

Logo Totolotek

Bogata sieć punktów stacjonarnych dobitnie pokazuje, że bukmacher Totolotek jest obecny w Polsce już od wielu lat. To właśnie do tej firmy należy tytuł najstarszego legalnego bukmachera. Co ciekawe, pierwsze punkty naziemne Totolotka powstały jeszcze w 1992 roku. Oczywiście przez te wszystkie lata oferta firmy ulegała znaczącym zmianom. Aktualnie Totolotek, podobnie jak inni bukmacherzy, skupia się głównie na rozwijaniu swojej strony internetowej. Typowanie meczów online jest bowiem w dzisiejszym świecie główną formą obstawiania. Jeżeli chodzi o działania marketingowe, legalny bukmacher Totolotek został sponsorem tytularnym piłkarskiego Pucharu Polski. Dzięki temu wielu graczy znów przypomniało sobie o tej marce!

Co znajdziemy w ofercie bukmachera Totolotek?

Kiedy firma Totolotek rozpoczynała swoją działalność, oferty bukmacherów obejmowały wyłącznie wydarzenia sportowe. Nic więc dziwnego, że to właśnie one zachowały priorytetowe znaczenie. Legalny bukmacher Totolotek stworzył nawet specjalny odsyłacz, który pozwala graczom na szybkie sprawdzenie zakładów dotyczących najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Do tego grona należą:

  • piłka nożna;
  • hokej na lodzie;
  • siatkówka;
  • koszykówka;
  • tenis ziemny;
  • piłka ręczna.

Jednak żaden bukmacher nie może obecnie pozwolić sobie na zastój w ofercie. Dlatego zarząd firmy Totolotek dba o to, aby asortyment dostępnych zakładów był dostosowany do oczekiwań graczy. Dzięki temu w ofercie bukmachera pojawiły się zarówno niszowe sporty (np. krykiet, lacrosse, NASCAR), jak i wirtualne rozgrywki e-sportowe.

Bonusy Totolotek

Oferta powitalna w Totolotku ma dość przeciętne warunki. Gracze mogą liczyć na bonus za wpłacenie pierwszego depozytu o maksymalnej wartości 500 złotych. Na szczęście do tego dochodzą jeszcze promocje dostępne dla stałych graczy. Są to między innymi:

  1. King Size – ten bonus zapewnia graczom dodatkowy bonus do wygranej przy obstawianiu kuponów akumulowanych. Wyższa liczba typów na jednym kuponie zapewnia okazalszy bonus.
  2. Bonus Aplikacja – spora część użytkowników korzysta z aplikacji mobilnej, aby sprawdzić wyniki Totolotek. Warto jednak pamiętać, że za pierwszy depozyt dokonany przy użyciu aplikacji można zgarnąć bonus do 49 złotych!
  3. Bonus Lucky Loser – czasami przyczyną przegrania kuponu jest po prostu brak szczęścia. Dlatego bukmacher w ramach tego bonusu zapewnia graczom zwrot stawki przy przegraniu zakładu. Dzięki temu niekorzystne wyniki Totolotek nie muszą oznaczać straty pieniędzy!

Wyniki Totolotek

Na stronie internetowej bukmachera pojawiła się zakładka Wyniki Totolotek. Jak sama nazwa wskazuje, jest to zestawienie rezultatów wybranych meczów i wydarzeń sportowych. Obecność tej zakładki ma duże znaczenie dla graczy, którzy mogą szybko sprawdzić wynik konkretnego spotkania. Co więcej, wszelkie wyniki Totolotek są publikowane w bardzo atrakcyjnej oprawie wizualnej. To wszystko działa więc na korzyść bukmachera. Naturalnie rezultaty poszczególnych spotkań można również sprawdzać przy pomocy innych serwisów. Świetnym rozwiązaniem będzie choćby strona wyniki.tv. Wszystko zależy jednak od preferencji danego gracza!